Makalelerimiz > Tüp Bebek Makaleler > Laparoskopi-Histeroskopi Makaleler > Jinekoloji Makaleler > Gebelik-Doğum Makaleler > Vajinismus Makaleler

Tüp Bebek Uzmanı Ankara


tüp bebek uzmanı ankara

Ankara Tüp Bebek Tedavisi


Ankara tüp bebek tedavisi çiftler için oldukça zahmetli ve yorucu olabilmektedir. Bazı hastalarda tedavi olumlu sonuçlanırken bazı hastalarda ise olumsuz sonuçlar alınabilmektedir. En iyi şartlarda dahi tüp bebekte başarı oranı %50’ dir. Ancak hastada başarı şansını azaltabilecek rahimle, yumurtalıklarla yada eşinin spermleri ile ilgili sıkıntılar varsa bu oran aşağıya doğru iner.

Ankara tüp bebek merkezleri ve fiyatları oldukça geniş bir yelpaze içermektedir. Ankarada en iyi tüp bebek doktorunu yada ankarada en iyi tüp bebek merkezini araken en önemli kriteriniz fiyat olmamalıdır. Bunun yanında doktorunuzun yada merkezinizin güvenilir olması ve istediğiniz her anda iletişime geçebilmeniz oldukça önemlidir. Tüp bebek tedavisi sırasında gelişebilecek anormalliklerin anında giderilebilmesi için bu oldukça önemlidir. Ankara tüp bebek merkezleri başarı oranları değişmektedir. Burada başarı oranlarını etkileyen pek çok faktör vardır. Tüp bebek uygulanan hastaların genç olması başarı oranlarını arttırırken, 40 yaş üstündeki hastalarda başarı oranları azalmaktadır. Ankara tüp bebek merkezlerinin hasta popülasyonu başarı oranını değiştiren en önemli etkenlerdendir. Tüp bebek merkezindeki embriyoloji laboratuvarının kalitesi de başarılı bir tüp bebek tedavisinde oldukça önemlidir. Ankara tüp bebek merkezleri hakkındaki yorumlar bazen yanıltıcı olabilir. Sanal ortamda doğru olmayan, kimler tarafından yazıldığı bilinmeyen, abartılı ve yönlendirmek için yazılmış yorumlar sizi yanlış yönlendirebilir. Doktorunuz ve merkezinizle yüz yüze görüşerek karar vermeniz en doğru seçenek olacaktır.

Ankara Tüp Bebek Merkezi olarak nereyle çalışıyoruz?


Biz Ankara tüp bebek merkezi olarak Ankara’nın güzide ilçelerinden Çankaya’da bulunan Medicana Hastanesi Tüp Bebek Merkezi ile çalışmaktayız. Çukurambar’daki kendi kliniğimiz Ankara Ticaret Merkezi B Bloktadır. Konya yolunun bir arkasındaki caddede, Yeğenbey vergi dairesinin yanındadır. Evinizin rahatlığında, kliniğimizde tüp bebek öncesi görüşmeler, muayeneler ve testler yapılmaktadır. Yumurtlama tedavisi başlandıktan sonra yumurta gelişimi takibi yine kendi kliniğimizde yapılmaktadır. Yumurtalarınız belli bir büyüklüğe ulaştığında yumurta toplama işlemi Medicana Hastanesi Tüp Bebek kliniğinde yapılmaktadır. Toplanan yumurtalar döllendikten sonra, embriyo transfer edilecek aşamaya gelince yine aynı hastanede embriyo transferi yapılmaktadır. Daha sonra hastanın gebe kalıp kalmadığını öğreneceğimiz gebelik testi aşamasına kadar beklenir. Gebelik testi sonucu pozitif çıkan hastalar gebelik takibine alınır. Gebelik testi negatif çıkan hastalarda ise 1 ay ara verildikten sonra bir sonraki tüp bebek tedavisine geçilir.

Ankara Tüp Bebek Merkezleri Doktorları


Ankara tüp bebek doktorlarından jinekolog Doç. Dr. Nermin Köşüş tarafından kliniğimizde tüp bebek tedavisi uygulanmaktadır. Ankara Çankaya’daki Medicana Hastanesi Tüp bebek merkezinde yumurta toplama ve embriyo transferi işlemi ankara tüp bebek uzmanı Doç. Dr. Nermin Köşüş tarafından gerçekleştirilmektedir.

Ankara tüp bebek merkezi seçerken rahat iletişim kurabileceğiniz bir ankara kadın doğum uzmanı tercih etmelisiniz. Bu sizin tedavi sırasındaki kaygı ve sıkıntıları daha rahat aşmanızı sağlayacaktır. Ankara tüp bebek fiyatları yapılacak tedavi şekline göre değişebilir. Ankara tüp bebek ücretleri için bizimle 0312 285 85 88 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Ankara tüp bebek tedavisinde haftanın 6 günü hizmetinizdeyiz. Hafta içi 09.00-17.00, hafta sonu Cumartesi günü 10.00-13.00 saatlerinde kliniğimiz açıktır. Tüp bebek randevu için aradığınızda asistanımız tarafından size uygun bir güne randevu verilecektir. Asistanımızdan size kliniğimizin konumunu atmasını isteyebilirsiniz. Ulaşım konusunda asistanımız size her türlü kolaylığı sağlayacaktır.

Tüp Bebek Uzmanı Ankara, Tüp Bebek Tedavisi Ankara, Jinekolog Ankara, Doç. Dr. Nermin Köşüş

Aşağıdaki makalelerimizi de okuyabilirsiniz Nedir?

>>>İnfertilite (kısırlık) hakkında merak edilenler
>>>Yumurtlama Tedavisi (Ovulasyon İndüksiyonu)
>>>Aşılama (IUI) Nedir?
>>>Yumurta (Osit) dondurma hakkında bilmek istedikleriniz
>>>İnfertilite (Kısırlık) Nedenleri ve Tedavisi
>>>Tüp bebek fiyatları ne kadardır? Tüp bebek merkezi tavsiyesinde önemli noktalar nelerdir?
>>>Tüp Bebek Nedir? Tüp bebek tedavisinde neler yapılıyor?
>>>Aşılama Nedir? Aşılama Nasıl Yapılır?


Kliniğimizde

Tarafmızdan tüp bebek tedavisi uygulanmaktadır. Yumurtalıkların uyarılması ve folikül takibi kliniğimizde yapılmaktadır. Gelişen yumurtalar daha sonra sedasyon ile toplandıktan sonra döllenmekte ve büyümeleri takip edilmektedir. Uygun zamanda rahim içine yerleştirilmektedir.

Tüp Bebek Uzmanı Ankara İletişim Bilgileri

Telefon:(312)285-85-88
Email: [email protected]
Website: www.drnerminkosus.com

Ankara Ticaret Merkezi,
Kızılırmak Mah,
1450 sok,
B Blok No:4,
Çukurambar/Çankaya,
ANKARA

Tüp Bebek Doktoru Ankara Sağlık Siteleri

Tüp Bebek Uzmanı Ankara Web Sitelerimiz